Volg ons op >>
David's familie
 
Profielfoto
×

Nanny baan
in Londen, Verenigd Koninkrijk

bulletpoint Zoekt nanny voor 1 kind
bulletpoint Details: Inwonend, Fulltime
bulletpoint Laatst ingelogd: Log in of registreer
bulletpoint Geen VOG gevraagd
bulletpoint Familie heeft geen huisdieren
bulletpoint Accepteert geen rokers
Foto's
×
Hello. We are a family thats lives in London City. We have a 5 bedroom house in the Villa Angela area close to the New Government Center. I am a British buisness man that works in other countries and my wife is there in our house in London. She is due to give birth . We are currenlty looking for a nanny that can clean and cook. We would like someone we could treat as our own family. We are very relaxed and laid back couple who would really enjoy having someone around to help with our life.
Familie- en werkdetails
bulletpoint Zoekt zorg voor 1 kind
bulletpoint Nationaliteit: Brits
bulletpoint Alleenstaande ouder
bulletpoint Woonlocatie: Grote stad
Functieomschrijving
bulletpoint Zoekt vrouwelijke of mannelijke nanny
bulletpoint In de leeftijd van 25 tot 65 jaar
bulletpoint Minimum opleidingsniveau:
   Geen
bulletpoint Inwonend, Fulltime
bulletpoint Startdatum: Vanaf nu
bulletpoint Voor 0 - 24 maanden
Kinderen
bulletpoint Jongen (4 jaar oud)
Accomodatiedetails
bulletpoint Eigen auto
bulletpoint Eigen badkamer
Lees meer...
Salaris | Zakgeld
bulletpoint In overleg
 
Gevraagde kennis & ervaring
Geen ervaring met kinderzorg gevraagd.

Ervaring met leeftijdsgroepen
Geen ervaring met leeftijdsgroepen gevraagd.
Ervaring met speciale zorg
Geen ervaring met speciale zorg gevraagd.
 
 

Familie zoekt een
  • Ook op zoek naar:
    Au pair / Babysitter
  • Zorg voor 1 kind
  • Fulltime, Inwonend
  • Startdatum: Vanaf nu
Voeg favoriet toe
HIER

Extra services

Geen extra services gevraagd.

Deze familie spreekt
Engels
 
Diploma's & Skills

vertrouwd & veilig
Log in met uw AupairQuest of Facebook account
Emailadres
Wachtwoord