Volg ons op >>
alex's familie
 
Profielfoto
×

Nanny baan
in Londen, Verenigd Koninkrijk

bulletpoint Zoekt nanny voor 3 kinderen
bulletpoint Details: Inwonend, Fulltime
bulletpoint Laatst ingelogd: Log in of registreer
bulletpoint Geen VOG gevraagd
bulletpoint Deze familie heeft huisdieren
bulletpoint Accepteert geen rokers
Foto's
×
Fist of all what you are about to read is a true life story, there are no lies added

hello Am Dr Alex am a medical Doctori was once married the most beautiful woman

which i lost 4 years ago after giving birth of my twin She died Due to cancer level 4

patient that affected her when she was given birth to the girls, she was so weak that she

didn't make it Now the problem is that 'am a medical doctor and you know my schedule is

a busy one for me this is the reason why i talked to my agency they told me they don't

have a full time worker but per time which it wont be nice in my part but their advice was

that i search my self they will process the document please for Christ sake if you are a

mother or you have experience with Kids please feel free to chart me up on viber on

+19025001853 salary wont be a problem accommodation also wont be a problem


Thank you Dr Alex..
Familie- en werkdetails
bulletpoint Zoekt zorg voor 3 kinderen
bulletpoint Nationaliteit: Brits
bulletpoint Alleenstaande ouder
bulletpoint Woonlocatie: Grote stad
Functieomschrijving
bulletpoint Zoekt vrouwelijke of mannelijke nanny
bulletpoint In de leeftijd van 16 tot 17 jaar
bulletpoint Minimum opleidingsniveau:
   Geen
bulletpoint Inwonend, Fulltime
bulletpoint Startdatum: Vanaf nu
bulletpoint Voor 0 - 24 maanden
Kinderen
bulletpoint Meisje (6 jaar oud)
bulletpoint Meisje (6 jaar oud)
Lees meer...
Accomodatiedetails
bulletpoint Eigen auto
bulletpoint Eigen badkamer
Lees meer...
Salaris | Zakgeld
bulletpoint In overleg
 
Gevraagde kennis & ervaring
Deze familie zoekt een nanny met minimaal 2 jaar ervaring.

Ervaring met leeftijdsgroepen
bulletpoint Peuters (2 - 3 jaar)
Ervaring met speciale zorg
Geen ervaring met speciale zorg gevraagd.
 
 

Familie zoekt een
  • Ook op zoek naar:
    Babysitter
  • Zorg voor 3 kinderen
  • Fulltime, Inwonend
  • Startdatum: Vanaf nu
Voeg favoriet toe
HIER

Extra services

Geen extra services gevraagd.

Deze familie spreekt
Engels
 
Diploma's & Skills

vertrouwd & veilig
Log in met uw AupairQuest of Facebook account
Emailadres
Wachtwoord