Volg ons op >>
Bec's familie
 

Nanny baan
in Kallangur, Australië

bulletpoint Zoekt nanny voor 2 kinderen
bulletpoint Details: Inwonend, Parttime
bulletpoint Laatst ingelogd: Log in of registreer
bulletpoint Geen VOG gevraagd
bulletpoint Familie heeft geen huisdieren
bulletpoint Accepteert geen rokers
Foto's
×
We are a family of 4 with Dad working a rotating roster for a company he has been with for over 10 years, and Mum returning to work. Miss 5 is an outgoing child who loves being outside whether it be riding her bike, at the park or simply kicking a ball around. Miss 8months has just learnt to crawl and demands a lot of attention & patience as she learns to walk and progress.
Familie- en werkdetails
bulletpoint Zoekt zorg voor 2 kinderen
bulletpoint Nationaliteit: Australisch
bulletpoint Geen alleenstaande ouder
bulletpoint Woonlocatie: Grote stad
Functieomschrijving
bulletpoint Zoekt vrouwelijke of mannelijke nanny
bulletpoint In de leeftijd van 16 tot 65 jaar
bulletpoint Minimum opleidingsniveau:
   Geen
bulletpoint Inwonend, Parttime
bulletpoint Startdatum: Vanaf nu
bulletpoint Voor 0 - 24 maanden
Kinderen
bulletpoint Meisje (0-1 jaar oud)
bulletpoint Meisje (5 jaar oud)
Accomodatiedetails
bulletpoint Eigen telefoon
bulletpoint Eigen TV
Salaris | Zakgeld
bulletpoint In overleg
 
Gevraagde kennis & ervaring
Geen ervaring met kinderzorg gevraagd.

Ervaring met leeftijdsgroepen
bulletpoint Baby's (0 - 1 jaar)
bulletpoint Kleuters (4 - 6 jaar)
Ervaring met speciale zorg
Geen ervaring met speciale zorg gevraagd.
 
 

Familie zoekt een
  • Ook op zoek naar:
    Au pair
  • Zorg voor 2 kinderen
  • Parttime, Inwonend
  • Startdatum: Vanaf nu
Voeg favoriet toe
HIER

Extra services

Koken
Huiswerkbegeleiding
Licht huishoudelijk werk

Deze familie spreekt
Engels
 
Diploma's & Skills

vertrouwd & veilig
Log in met uw AupairQuest of Facebook account
Emailadres
Wachtwoord