Volg ons op >>
 
Revesz (18)

18-jarige au pair
uit ,

bulletpoint Nationaliteit: Hongaars
bulletpoint Opleiding: Voortgezet onderwijs
bulletpoint Laatst ingelogd: Log in of registreer
bulletpoint Heeft geen VOG
bulletpoint Is een niet-roker
bulletpoint Accepteert huisdieren
Foto's
×
Hey! My name is Hajni , I'm 18 years old and I was born in Budapest which is the capital city of Hungary. I'm studying at Budapest Business School. I think it's a very good opportunity to work with children for me, because I like children, I have a younger brother and I usually take care of him. And also I think it would be fun to meet new people, and have new friends.
I can speak English very well, I'm have been studying English for 9 years now, and I also studied German for 4 years, but unfortunately I forgot a lot of things about it.
I hope I will find the best family to work with, and we will have a great time together!
Familie- en werkvoorkeuren
bulletpoint Zorgt voor max. 2 kinderen
bulletpoint Accepteert: Alleenstaande ouders
bulletpoint Inwonend
bulletpoint Full- of Parttime
Locatievoorkeur
Grote stad
Beschikbaarheid
bulletpoint Beschikbaar januari 2021
bulletpoint Voor 24 - 24 maanden

Voorkeurscontinenten
bulletpoint Afrika
bulletpoint Azië
Europa check
Noord-Amerika check
bulletpoint Oceanië
bulletpoint Zuid-Amerika
Voorkeurslanden
bulletpoint Verenigd Koninkrijk
bulletpoint Verenigde Staten
Voorkeurssteden
Geen voorkeurssteden opgegeven.
 
Bekijk op kaart
Kennis & ervaring
Deze au pair heeft geen ervaring met kinderzorg.

Ervaring met leeftijdsgroepen
bulletpoint Baby's (0 - 1 jaar)
bulletpoint Peuters (2 - 3 jaar)
bulletpoint Kleuters (4 - 6 jaar)
bulletpoint Schoolkinderen (7 - 12 jaar)
Ervaring met speciale zorg
Geen ervaring met speciale zorg.
 
 

Zoekt werk als
Au pair Babysitter Nanny

  • Au pair
  • Vrouw
  • 18 jaar oud
  • Full- of Parttime
  • Heeft geen ervaring met kinderzorg.

Voeg favoriet toe
Aupairquest.com

Extra services

Huiswerkbegeleiding
Winkelen
Zorgen voor huisdieren

Gesproken talen

DuitsEngels

 
Diploma's & Skills


vertrouwd & veilig
 
Log in met uw AupairQuest of Facebook account
Emailadres
Wachtwoord