Volg ons op >>
Ignacio 's familie
 

Au pair baan
in Mexico-Stad, Mexico

bulletpoint Zoekt au pair voor 1 kind
bulletpoint Details: Uitwonend, Parttime
bulletpoint Laatst ingelogd: Log in of registreer
bulletpoint Geen VOG gevraagd
bulletpoint Familie heeft geen huisdieren
bulletpoint Accepteert geen rokers
Foto's
×
Easy going and energetic husband and wife from Canada living in Mexico City and just gave birth to our first child! Looking for a wonderful nanny or aupair (for the right person can be live-in) to help us provide the best care and development opportunity for our child and help us to balance our work and personal lives. Ideally bilingual but can be flexible, with preference for a longer (8-24 month) minimum engagement in order to find some continuity.
Familie- en werkdetails
bulletpoint Zoekt zorg voor 1 kind
bulletpoint Nationaliteit: Canadees
bulletpoint Geen alleenstaande ouder
bulletpoint Woonlocatie: Grote stad
Functieomschrijving
bulletpoint Zoekt vrouwelijke of mannelijke au pair
bulletpoint In de leeftijd van 19 tot 65 jaar
bulletpoint Minimum opleidingsniveau:
   Geen
bulletpoint Uitwonend, Parttime
bulletpoint Startdatum: Vanaf nu
bulletpoint Voor 2 - 24 maanden
Kinderen
bulletpoint Meisje (0-1 jaar oud)
Accomodatiedetails
Geen accomodatiedetails opgegeven.
Salaris | Zakgeld
bulletpoint In overleg
Zoekt au pair uit de continenten
bulletpoint Afrika
bulletpoint Azië
bulletpoint Europa
bulletpoint Noord-Amerika check
bulletpoint Oceanië
bulletpoint Zuid-Amerika check
Zoekt au pair uit de landen
bulletpoint Mexico
 
Bekijk op kaart
Gevraagde kennis & ervaring
Deze familie zoekt een au pair met minimaal 2 jaar ervaring.

Ervaring met leeftijdsgroepen
bulletpoint Baby's (0 - 1 jaar)
bulletpoint Peuters (2 - 3 jaar)
Ervaring met speciale zorg
Geen ervaring met speciale zorg gevraagd.
 
 

Familie zoekt een
  • Ook op zoek naar:
    Nanny
  • Zorg voor 1 kind
  • Parttime, Uitwonend
  • Startdatum: Vanaf nu
Voeg favoriet toe
HIER

Extra services

Geen extra services gevraagd.

Deze familie spreekt
EngelsSpaans
 
Diploma's & Skills

vertrouwd & veilig
Log in met uw AupairQuest of Facebook account
Emailadres
Wachtwoord