Volg ons op >>
Claire's familie
 
Profielfoto
×

Au pair baan
in , Australië

bulletpoint Zoekt au pair voor 2 kinderen
bulletpoint Details: Inwonend, Fulltime
bulletpoint Laatst ingelogd: Log in of registreer
bulletpoint VOG gevraagd
bulletpoint Familie heeft geen huisdieren
bulletpoint Accepteert geen rokers
Foto's
×
We are a mixed Family, I'm from the Netherlands, my husband is from Switzerland and we have been living in Cape Town for the last 8 years where our two boys were born. We are relocating to Australia in August '19 and there for my husband and I are looking for an au-pair for our 2 little boys from beginning of September onwards. We own a business and work from home. We are looking for someone to help us with looking after our children during the day when we work.

Jobs include:
• Childcare for our 1 and 3 year old
• General housekeeping jobs
• Social pick up and drop off
• Supermarket shopping

Benefits:
• Rent free private room
• Living in a great area of Australia
• Weekly wage

Required:
• English speaking
• Drivers licence
• Female
• Aged 18+
• 1 year experience working with children

Preferred:
• 2-3 years’ experience
• Dutch or German speaking
Familie- en werkdetails
bulletpoint Zoekt zorg voor 2 kinderen
bulletpoint Nationaliteit: Nederlands
bulletpoint Geen alleenstaande ouder
bulletpoint Woonlocatie: Kleine stad
Functieomschrijving
bulletpoint Zoekt vrouwelijke au pair
bulletpoint In de leeftijd van 18 tot 25 jaar
bulletpoint Minimum opleidingsniveau:
   Geen
bulletpoint Inwonend, Fulltime
bulletpoint Startdatum: Vanaf nu
bulletpoint Voor 6 - 12 maanden
Kinderen
bulletpoint Jongen (3 jaar oud)
bulletpoint Jongen (0-1 jaar oud)
Accomodatiedetails
Geen accomodatiedetails opgegeven.
Salaris | Zakgeld
bulletpoint $ 175 per week
bulletpoint Australische Dollar (AUD)
Zoekt au pair uit de continenten
bulletpoint Afrika check
bulletpoint Azië
bulletpoint Europa check
bulletpoint Noord-Amerika
bulletpoint Oceanië
bulletpoint Zuid-Amerika
Zoekt au pair uit de landen
bulletpoint Nederland
bulletpoint Duitsland
bulletpoint Zwitserland
bulletpoint Oostenrijk
bulletpoint Zuid-Afrika
bulletpoint België
 
Bekijk op kaart
Gevraagde kennis & ervaring
Deze familie zoekt een au pair met minimaal 1 jaar ervaring.

Ervaring met leeftijdsgroepen
bulletpoint Baby's (0 - 1 jaar)
bulletpoint Peuters (2 - 3 jaar)
Ervaring met speciale zorg
Geen ervaring met speciale zorg gevraagd.
 
 

Familie zoekt een
  • Zoekt au pair
  • Zorg voor 2 kinderen
  • Fulltime, Inwonend
  • Startdatum: Vanaf nu
Voeg favoriet toe
HIER

Extra services

Koken
Licht huishoudelijk werk
Winkelen
Zindelijkheidstraining

Deze familie spreekt
Engels
 
Diploma's & Skills

vertrouwd & veilig
Log in met uw AupairQuest of Facebook account
Emailadres
Wachtwoord