Volg ons op >>
Micheal's familie
 
Profielfoto
×

Au pair baan
in New York City, Verenigde Staten

bulletpoint Zoekt au pair voor 1 kind
bulletpoint Details: Inwonend, Fulltime
bulletpoint Laatst ingelogd: Log in of registreer
bulletpoint Geen VOG gevraagd
bulletpoint Familie heeft geen huisdieren
bulletpoint Accepteert rokers
Foto's
×
Am Micheal , I am a information technology professional and i traveled all around the Europe due to my type of work, i am to start my trips anytime from now and i can't leave my child all alone cos i'm a (single parent).
Approachable and need someone to be a big sister or brother to my little darling. My child is intelligent and nice kid Mikey by name. Any one available send a message
Familie- en werkdetails
bulletpoint Zoekt zorg voor 1 kind
bulletpoint Nationaliteit: Amerikaans
bulletpoint Alleenstaande ouder
bulletpoint Woonlocatie: Grote stad
Functieomschrijving
bulletpoint Zoekt vrouwelijke of mannelijke au pair
bulletpoint In de leeftijd van 20 tot 65 jaar
bulletpoint Minimum opleidingsniveau:
   Geen
bulletpoint Inwonend, Fulltime
bulletpoint Startdatum: Vanaf nu
bulletpoint Voor 0 - 24 maanden
Kinderen
bulletpoint Jongen (10 jaar oud)
Accomodatiedetails
bulletpoint Eigen badkamer
bulletpoint Eigen computer
Lees meer...
Salaris | Zakgeld
bulletpoint $ 300 per week
bulletpoint Amerikaanse Dollar (USD)
Zoekt au pair uit de continenten
bulletpoint Afrika
bulletpoint Azië check
bulletpoint Europa check
bulletpoint Noord-Amerika check
bulletpoint Oceanië check
bulletpoint Zuid-Amerika check
Zoekt au pair uit de landen
Geen voorkeurslanden opgegeven.
 
Bekijk op kaart
Gevraagde kennis & ervaring
Geen ervaring met kinderzorg gevraagd.

Ervaring met leeftijdsgroepen
bulletpoint Schoolkinderen (7 - 12 jaar)
Ervaring met speciale zorg
Geen ervaring met speciale zorg gevraagd.
 
 

Familie zoekt een
  • Zoekt au pair
  • Zorg voor 1 kind
  • Fulltime, Inwonend
  • Startdatum: Vanaf nu
Voeg favoriet toe
HIER

Extra services

Geen extra services gevraagd.

Deze familie spreekt
Engels
 
Diploma's & Skills

vertrouwd & veilig
Log in met uw AupairQuest of Facebook account
Emailadres
Wachtwoord