Volg ons op >>
Suzanne's familie
 
Profielfoto
×

Au pair baan
in Santiago, Chili

bulletpoint Zoekt au pair voor 1 kind
bulletpoint Details: Inwonend, Fulltime
bulletpoint Laatst ingelogd: Log in of registreer
bulletpoint Geen VOG gevraagd
bulletpoint Familie heeft geen huisdieren
bulletpoint Accepteert geen rokers
Foto's
×
We're a family of three, Dutch mom,Chilean father and our beautiful baby girl who is now 4 months old. We're looking for a sweet and fun Austin pair, Dutch speaking (and English is a must) who can help us taking care of our girl while we're a work. Someone that wants to travel and get to know the country and culture in the weekends and is independent enough to travel on her own, and of course fun and sweet and responsible with little children. Who has experience in being a baby sitter and an pair, has been away of home before and wants to get to know the South American culture and language in a safe and international environment.
Familie- en werkdetails
bulletpoint Zoekt zorg voor 1 kind
bulletpoint Nationaliteit: Nederlands
bulletpoint Geen alleenstaande ouder
bulletpoint Woonlocatie: Grote stad
Functieomschrijving
bulletpoint Zoekt vrouwelijke au pair
bulletpoint In de leeftijd van 20 tot 65 jaar
bulletpoint Minimum opleidingsniveau:
   Voortgezet onderwijs
bulletpoint Inwonend, Fulltime
bulletpoint Startdatum: Vanaf nu
bulletpoint Voor 12 - 24 maanden
Kinderen
bulletpoint Meisje (0-1 jaar oud)
Accomodatiedetails
bulletpoint Eigen badkamer
bulletpoint Eigen TV
Salaris | Zakgeld
bulletpoint In overleg
Zoekt au pair uit de continenten
bulletpoint Afrika
bulletpoint Azië
bulletpoint Europa
bulletpoint Noord-Amerika
bulletpoint Oceanië
bulletpoint Zuid-Amerika
Zoekt au pair uit de landen
Geen voorkeurslanden opgegeven.
 
Bekijk op kaart
Gevraagde kennis & ervaring
Deze familie zoekt een au pair met minimaal 4 jaar ervaring.

Ervaring met leeftijdsgroepen
bulletpoint Baby's (0 - 1 jaar)
bulletpoint Peuters (2 - 3 jaar)
Ervaring met speciale zorg
Geen ervaring met speciale zorg gevraagd.
 
 

Familie zoekt een
  • Zoekt au pair
  • Zorg voor 1 kind
  • Fulltime, Inwonend
  • Startdatum: Vanaf nu
Voeg favoriet toe
HIER

Extra services

Geen extra services gevraagd.

Deze familie spreekt
EngelsSpaansNederlands
 
Diploma's & Skills

vertrouwd & veilig
Log in met uw AupairQuest of Facebook account
Emailadres
Wachtwoord